HUKO Projekt

O nás

Projekční kancelář HUKO Projekt

HUKO projekt byl založen v roce 2015 týmem zkušených inženýrů. Od té doby působíme na trhu jako projekční a inženýrská kancelář a naší hlavní specializací je projektování pozemních staveb.
Veškerou projektovou dokumentaci zpracováváme komplexně, tj. včetně všech potřebných vyjádření orgánů státní správy, správců inženýrských sítí apod. V celém procesu návrhu stavby si stojíme za osobitým přístupem k každému klientovi a naším hlavním cílem je splnit všechny požadavky a přání klienta v předem dohodnutém termínu. Naši činnost provádíme na základě patřičných oprávnění a v souladu s legislativními požadavky a nejnovějšími trendy ve stavebnictví.

S námi strach mít nemusíte

Projektová dokumentace zhotovená od nás, Vás rozhodně nepřekvapí dodatečnými investicemi, se kterými jste nepočítali. Celý proces tvorby projektové dokumentace vzniká ve spolupráci se specialisty z jednotlivých oborů, která Vám zajistí kvalitní projektovou dokumentaci.
Díky úzké spolupráci specialistů jsme schopni eliminovat problémy, které ve většině případů vznikají nedostatečnou komunikací a absencí vzájemné kooperace. Toho se u nás nemusíte bát. Abychom dokázali uspokojit i ty nejrozmanitější požadavky a šli s dobou, je pro nás nedílnou součástí také nepřetržité sledování trendů a vzdělávání se v oboru. Neustále tak modernizujeme jednotlivé postupy našich služeb, abychom Vám nabídli ty nejlepší služby.

Jdete do toho s námi?

Na vašich financích a spokojenosti nám záleží. Zainvestujte do projektové dokumentace a komplexní projektové přípravy od nás. Ušetříte si tím nejen peníze, ale také spoustu starostí a problémů v celém procesu výstavby.